aboutus

Profil firmy

Greenlife  Industrial  Limited

Produkty Greenlife:
Greenlife produkuje cały system smyczy / smyczy do zwojów powlekanych plastikiem.
1. Smycz z tworzywa sztucznego;2. Plastikowa smycz na narzędzia;3. Smycz z drutu;

4. Zwinięta smycz na klucze;5. Smycz bezpieczeństwa na skuterze wodnym;6. Smycz do szybkiego uwalniania;

7. Smycz zwijana do surfowania;8. Pasek bezpieczeństwa dla dzieci;9. Smycz wędkarska;

10. Smycz do cewki pistoletowej;11. Przewód do rysika;12. Wysuwana smycz na narzędzia;

13. Niestandardowy kabel spiralny;14. Karabinek z karabińczykiem;15. wszystkie akcesoria do smyczy.

Greenlife  Industrial  Limited

Greenlife  Industrial  Limited

Greenlife  Industrial  Limited

Gwarancja:
Znakomite możliwości OEM i ODM, niestandardowe rysunki specjalne lub pomysły będą mogły się urzeczywistnić.
Różne tworzywa sztuczne są przyjazne dla środowiska i zatwierdzone przez ROHS, SGS itp.
Różne wysokiej jakości bezpieczne smycze zwojowe zostały wywiezione do Ameryki, Europy, Japonii i Korei.
W pełni otrzymana wysoka reputacja od klientów.

 

Zaleta doświadczenia:
Wszechstronny tryb pracy
Do tej pory jesteśmy udziałowcem chińskich czterech fabryk smyczy sprężynowych i nawiązaliśmy dobre i długoterminowe partnerstwo z innymi plastikowymi / metalowymi haczykami i klamrami oraz innymi akcesoriami największymi i profesjonalnymi firmami produkcyjnymi.Dobre partnerstwo zapewnia nam profesjonalne warunki produkcji, zaawansowane technologie, szybkie wsparcie techniczne i bogate doświadczenie.Stopniowo wbudowuj w centrum produkcji prowincji Guangdong oraz sieć marketingową i drzwi eksportowe Shenzhen, ustanawiaj kompletny i kompleksowy system dostaw produktów na całkowicie zagranicznych rynkach.
Najlepsza postawa obsługi klienta
"Klient jest Bogiem", postawa jest wszystkim.Reprezentujemy interesy klientów, zobowiązaliśmy się do świadczenia wszechstronnych i unikalnych usług wysokiej jakości, świadczyć najlepsze usługi dla klientów, spotykać się z klientami, aby tworzyć maksymalną wartość dla klientów.
Doskonała gwarancja jakości
Jakość jest podstawową operacją, pozycjonowanie Greenlife na najwyższym poziomie polega na stworzeniu silnej marki Greenlife dzięki najwyższej jakości produktów.Wspomniany Greenlife, produkty Greenlife z pewnością będą godne zaufania, taki wniosek od dawna potwierdzają grupy zagranicznych klientów.Brak jakości produktu oznacza brak kapitału dla korporacji.

 

Hasła biznesowe:
Serdeczne usługi, uczciwość wobec uczciwości, Twoja satysfakcja!
Jakość na pierwszym miejscu, obsługa na pierwszym miejscu, kredyt na pierwszym miejscu.

Greenlife  Industrial  Limited

Greenlife  Industrial  Limited

 

Greenlife  Industrial  Limited

Historia

Greenlife  Industrial  Limited

 

Dziękujemy za wsparcie, wszyscy nasi najdrożsi klienci!

 

Greenlife  Industrial  Limited

Usługa

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dziesiątek smyczy ze zwojami, setek w sklepie na wyprzedaży, czy nawet tysięcy innych na specjalne życzenie, w tym niestandardowego nadruku logo, jesteś we właściwym miejscu!

 

Smycz z tworzywa sztucznego Direct

 

Tutaj pomożemy Ci znaleźć odpowiednią smycz do swoich celów.

Greenlife  Industrial  Limited

 

Dzięki stosunkowo wysokim możliwościom smyczy do zwojów i profesjonalnej produkcji w ciągu prawie 15 lat, pracownicy Greenlife szybko omówią z Tobą, aby zrozumieć i jasno określić Twoje wymagania, oferując praktyczne pomysły, porady techniczne i testy operacyjne, aby zapewnić, że otrzymasz odpowiednie i najlepsze rozwiązanie dla Twoje zgłoszenie.

 

Najlepsza usługa GREENLIFE

 

12 godzin doradztwa przed sprzedażą

Szybka reakcja przedsprzedażowa w ciągu 12 godzin i bezpłatne doradztwo.Dla naszych klientów dostępne jest wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.

 

Szybka wycena

W ciągu 24 godzin szczegółowa wycena zgodnie z Twoimi specjalnymi wymaganiami.

 

Niska cena próbki Making

Możemy dostarczyć próbkę 1-2 sztuk za darmo, ale klienci mogą sobie pozwolić na fracht.

 

Najlepsza cena fabryczna w Chinach

Potężna konkurencyjna cena fabryczna w Chinach, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić tani i doskonały przedmiot w tej branży.

 

Niska opłata za wysyłkę

Najbardziej konkurencyjna stawka wysyłki od naszych własnych spedytorów, możesz wybrać sposób wysyłki ekspresowym, lotniczym lub morskim, zgodnie z potrzebami.

 

Jakość, tylko najlepsza!

Produkty Greenlife są stabilne i wysokiej jakości, nie gorsze.Tylko najlepsi, naprawdę przykładamy dużą wagę do naszej dobrej reputacji nagromadzonej przez lata.

 

Szybka dostawa w ciągu 5-7 dni roboczych

Mamy zapasy i gotowe artykuły, dla tych artykułów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni roboczych.W przypadku innej produkcji niestandardowej postaraj się zapewnić terminową dostawę, gotowe zapasy na sezon sprzedaży klientów.

 

Ścisła kontrola jakości produkcji

Przed każdą wysyłką dział kontroli jakości musi przeprowadzić ściśle i starannie kontrolę jakości i inspekcję.Zastosuj zaawansowany sprzęt testujący, skonfiguruj kompletny i ścisły system kontroli jakości, który zapewnia doskonałą jakość każdego przedmiotu.

Kontrola surowca: wszystkie wysokiej jakości ekologiczne surowce, stanowczo zabraniają używania jakichkolwiek materiałów pochodzących z recyklingu.

Kontrola jakości: Mamy zespoły QC w warsztacie i dziale pakowania, 4 przełożonych sprawdzi, aby upewnić się, że każdy przedmiot spełnia wymagania jakościowe.

 

Profesjonalny zespół sprzedaży

Zespół sprzedaży Greenlife może zaoferować profesjonalną i doświadczoną obsługę sprzedaży oraz sugestie w dowolnym momencie, niezależnie od obsługi przedsprzedażnej, w sprzedaży i po sprzedaży.

 

24-godzinny serwis posprzedażny

Z pewnością zapewniamy szybką i niezawodną obsługę posprzedażną, bierzemy odpowiedzialność za wszystkie nasze produkty w zakresie jakości i opakowania, współpracując i współpracując w celu ciągłego wzrostu łańcucha wartości, naszej uczciwości i szczerości zawsze tutaj dla każdego klienta z dowolnego kraju. Jeśli klient złoży jakąkolwiek skargę lub nową prośbę, przekażemy ją naszemu zespołowi serwisowemu.Będą oni raportować bezpośrednio do naszego menedżera produktu i kierownika sprzedaży, zwykle w ciągu 24 godzin odbędą spotkanie z działami produkcji, zakupów i pakowania, a w ciągu 48 godzin odpowiedzą z informacją zwrotną i rozwiązaniem.

 

Ekskluzywna dostawa

małe zamówienie próbne w celu wsparcia nowego klienta dla nowego biznesu lub eksploracji nowego rynku;bezpłatne próbki kilku sztuk dla wszystkich starych klientów, z wyjątkiem nowego produktu niestandardowego.

 

Wszelkie prośby lub chęć przedyskutowania Twojej aplikacji, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem:

 

+86 755 86536316 lub +86 18609669667

lub napisz do nas na adres: 

obroty@Plastikowycewkasmycz na klucze.com

Greenlife  Industrial  Limited

 

Nasz zespół

Zespół Greenlife wita!

 

ZIELONE ŻYCIEłączy w sobie odpowiednie, najlepsze profesjonalne talenty i technologię, tworząc wysoko wykwalifikowany profesjonalny zespół.Mamy dział badawczo-rozwojowy, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, w ramach rozszerzenia naszej działalności witamy więcej przyjaciół z całego świata.

Greenlife  Industrial  Limited

Greenlife  Industrial  Limited

Application

Greenlife  Industrial  Limited

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Ms. Tina Lau
Tel : 86-755-86536316
Faks : 86-755-86536316
Pozostało znaków(20/3000)